Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu przez formularz lub telefonicznie 693 843 838

PORTRET OSOBISTY, ZDJĘCIA BIZNESOWE, WIZERUNKOWE


ZDJĘCIA PRODUKTOWE
Jeśli potrzebujesz fotografii, które w ciekawy sposób zaprezentują Twoje produkty skontaktuj się ze mną. Przygotujemy zdjęcia potraw w Twojej restauracji, handmejdowej biżuterii i innych produktów, które mają przyciągać wzrok Twoich klientów.
Zadowalające Cię fotografie otrzymasz w formie elektronicznej. Możemy również wspólnie opracować inny sposób na ich prezentację - kalendarze, duże formaty do powieszenia na ścianie, katalogi produktów itp.
WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
Z wielką przyjemnością przekażę Ci to co wiem. Jeśli zaczynasz przygodę z fotografią, a manualna obsługa aparatu wydaję Ci się zbyt przerażająca to dobry powód żebyśmy się spotkali. W prosty (a niektórzy mówią, że nawet w dość zabawny sposób) zapoznam Cię z magicznym światem fotografii. Jeśli dobrze poznasz swoje narzędzie wówczas w nieskrępowany sposób będziesz mógł wyrażać swoje spojrzenie na świat. Opracowałem sporo ciekawych i angażujących ćwiczeń, tematów i projektów, które wypełnią nam wspólne spotkania zarówno w plenerze jak i przy komputerze (np. w towarzystwie dobrej kawy). Zapraszam zarówno na spotkania indywidualne jak i w małych grupach. Dla dorosłych jak i młodszych miłośników fotografii.
Back to Top